Охолоджувальні колонки

Охолоджувальні колонки протиточного принципу дії використовуються як стандартне обладнання в промисловості при виробництві гранульованого комбікорму вже протягом більше 20 років. Протягом останніх 10 років вони також набули популярності для багатьох інших випадків застосування на практиці – для охолодження гранульованих продуктів або шротів. Такі переваги, як невелика площа, раціональне споживання енергії, низькі витрати на технічне обслуговування і капіталовкладення, зробили охолоджувальні колонки такого типу кращим вибором майже для кожного користувача грануляторів, плющильних верстатів, експандерів, екструдерів, обладнання термічної обробки, кондиціонерів і т.д.

Охолоджувальна колонка протиточного принципу дії виробництва CPM є найнадійнішою і міцнішою охолоджувальною колонкою з усіх, представлених на ринку сьогодні. Завдяки наявності різних систем вивантаження, різних розмірів ґрат, стінок різної висоти, наявності циклонів та вентиляторів, ми зможемо надати Вам спеціальне рішення з урахуванням саме Ваших технічних умов.

Усі охолоджувальні колонки протиточного принципу дії CPM мають широкі технічні можливості. Верхня частина та стінки охолоджувальної колонки виконані з нержавіючої сталі, щоб збільшити тривалість експлуатації та забезпечити чистоту роботи. Пневмосистеми можуть бути спеціально спроектовані, щоб відповідати Вашим специфічним потребам щодо охолодження.

ПОПУЛЯРНІ ОПЦІЇ

Проміжний охолоджувальний ярус для тимчасового накопичення продукту, коли змінюється зі старої формули на нову.
Це допомагає уникнути втрати часу та продуктивності під час цієї заміни.

Клапан регулювання подачі повітря, що автоматично стабілізує об’єм повітря в охолоджувальній колонці, незалежно від перепадів тиску.
Впускний клапан для тимчасового зберігання невеликої кількості продукту з напиленням жирів для того, щоб дозволити гарячому продукту вбрати жири перед тим, як почнеться процес охолодження.
ПОТІК ПРОДУКТУ

Для гранульованих продуктів охолоджувальні колонки протиточної дії зазвичай працюють у режимі безперервної дії (режим “перша порція продукту увійшла, перша порція продукту вийшла”), при цьому вивантажувальна система повільно вивантажує продукт у хопер, на основі сигналів, отриманих від датчика продукту в стінці ємності . Однак для продуктів типу шротів необхідно застосувати флюїдизацію (обробку в киплячому шарі) шару продукту для того, щоб отримати прохідність достатнього потоку повітря через цей шар продукту. Тому, краще проводити охолодження в порційному режимі, зазвичай у дві стадії, щоб дозволити кожній порції продукту пройти флюїдизацію в заздалегідь встановлений період часу. Отже, вивантаження тепер регулюватиметься не датчиком продукту, а таймерами.

ВИГРУЗНІ СИСТЕМИ

Є кілька основних типів вивантажувальних систем:

Трисітка вивантажувальна система стандартно використовується для вільно текучих, гранульованих продуктів.
Конструкція охолоджувальної колонки є досконалістю в плані простоти, в ній практично немає деталей, які можуть вийти з ладу.
Продукт проходить в режимі “перша порція продукту увійшла, перша порція продукту вийшла”, з поступовим вивантаженням у хопер.
Вивантажувальна система з поворотним клапаном може бути застосована практично до будь-якого типу продукту, включаючи ті, які відносяться до важкотекучих.
У цій вивантажувальній системі просто не може мати місце закупорювання та затвердіння продукту.
Крім того, вона відповідає найвищим санітарним вимогам.
Тут також використовується той самий принцип – “перша порція продукту увійшла, перша порція продукту вийшла”.
Порційна вивантажувальна система використовується для вивантаження всього шару продукту одночасно.
Зазвичай використовується для охолодження шротів чи кормових сумішей, послідовність відкриттів керується таймером.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Однією з найважливіших переваг всіх охолоджувальних колонок протиточної дії компанії CPM, завдяки якому компанія робить більшість своїх продажів, є той факт, що ці установки надійно працюють за абсолютно мінімального технічного обслуговування. Там є лише кілька електричних деталей, які мають бути приєднані. Змінні деталі, схильні до зносу, в конструкції відсутні.

Переваги протиточного принципу дії:
Високі гігієнічні норми
Низьке енергоспоживання
Незначне технічне обслуговування
Низькі експлуатаційні витрати
Низькі інвестиції
Невелика вільна площа
Простота в установці
Простота в експлуатації
Простота в очищенні
Тривалий термін експлуатації