Апарат соку II сатурації безперервної дії призначений для  насичення вуглекислим газом фільтрованого соку I сатурації та адсорбції солей кальцію і фарбуючих речовин на карбонаті кальцію, що утворюється в результаті реакції.
Апарат складається з циліндричного корпусу (1) з конічними кришкою (2) та днищем (3). У нижній частині корпусу встановлена ​​циркуляційна труба (4). У верхній частині встановлені розподільні тарілки (5) додаткового циркуляційного контуру соку.  В обичайку корпусу вварені газорозподільні труби (6), з’єднані з колектором сатураційного газу (7). У кожній газорозподільній трубі є пази для виходу сатураційного газу, розташовані таким чином, щоб газ, що виходить, потрапляв усередину циркуляційної труби. Для запобігання заростанню щілин вапном всередині кожної труби встановлюється спеціальний очисний пристрій – вал із закріпленими радіально спрямованими ножами. Очисний пристрій  кожної газорозподільної труби забезпечено індивідуальним приводом – мотор-редуктором, що забезпечує надійну роботу газорозподільного пристрою. Для більш компактного розміщення апаратів станції дефекосатурації у виробничих приміщеннях дана конструкція апарата передбачає суміщення його зі збіркою (8) під ним. У корпусі апарата передбачені штуцери: підведення соку (Г), підведення сатураційного газу (А), вихід соку на насос рециркуляції (Б), подача соку від насоса рециркуляції (В), вихід соку з апарату (Е), вихід соку зі збірки ( Д).
Сік для обробки підводиться трубою, тангенціально врізаною в рециркуляційну трубу. Щільність соку всередині циркуляційної труби значно менша за рахунок насичення сатураційним газом. Це забезпечує рух його вгору труби та вниз уздовж її зовнішньої поверхні. Для покращення обробки соку сатураційним газом в апараті передбачено додатковий каскадний контур рециркуляції соку. Оброблений сік відводиться із нижньої частини апарату.
Ціна: договірна
тел: +38(044) 501-04-57