Компанія «ТМА» здійснює роботи з обстеження теплотехнологічних комплексів цукрових заводів. У 2010 році була виконана теплотехнічна частина технічного аудиту ТОВ «Райз-Максимко» (Лохвицького цукрового заводу) та концепція розвитку теплотехнічної схеми Черемнівського цукрового заводу на продуктивність 4500 тонн переробки буряків на добу; у 2012 році – обстеження та перерахунок теплової схеми ЗАТ «Цукровий завод «Свобода» з метою збільшення продуктивності до 6000 тонн буряків на добу та теплотехнічний розрахунок випарної установки ЗАТ «ССК «Ленінградський»» з метою збільшення продуктивності заводу до 8000 на добу.

 У 2010 р. була виконана реконструкція теплової схеми Гайсинського цукрового заводу з встановленням двох випарних апаратів системи Роберта з метою збільшення продуктивності заводу до 7000 т переробки буряків на добу при мінімальних витратах палива та модернізації теплового з реконструкцією вакуум-апаратів 1 продукту. У 2011 р. було розроблено концепцію розвитку теплотехнологічної схеми Гайсинського цукрового заводу на продуктивність підприємства 8500 тонн буряків на добу. Були виконані розрахунки теплової схеми ПАТ «2-й ім. Петровського цукровий завод» на продуктивність 3000 т буряків/добу з метою підвищення ефективності використання теплоенергетичних ресурсів.

У 2011 році фірмою виконано модернізацію теплової схеми ЗАТ “Уварівський цукровий завод” у зв’язку зі збільшенням продуктивності заводу до 4200 тонн переробки буряків на добу (1-й етап реконструкції).

Теплотехнічний підрозділ бере участь у всіх технологічних роботах фірми.